facebook_pixel
Alates 50€ transport tasuta
 • et
Cart 0

JOOGATUNNID TALLINNAS

Leia tee iseendani.

Asukoht: Kristiines, Roosi Kodu joogastuudios Mõtuse 11
(Parkimine AINULT piki Mõtuse 11 aeda)

Aeg: BlissJooga:  esmaspäeviti  kell 19.30 – 21.00

          Naise praktikad: kolmapäeviti kell 19.oo – 21.00

Tunni kestvus: E 1,5h,   K  2h

Osaluspanus Roosi stuudios

 • Tasakaalupanus:
  E joogatund  1,5h
  1x joogat -12€
  4x joogat – 40€ ( kehtib esmaspäeviti,  6 nädalat alates 1 tunnist)
   
  K  naiselikkuse praktikad 2h 
  1x joogat – 15€

Hooaeg kestab maikuu lõpuni.

 

Eratund grupile 80€ + ruumi rent vajadusel (olenemata in arvust)
Joogateraapia eratund 1,5h    50€ + ruumi rent vajadusel.

Registreeru jooga tundidesse Kuressaares või Tallinnas

***

 

Olen olnud suure tõe otsija juba lapsepõlvest peale. Otsingud on mind viinud erinevatele  vaimsetele radadele.

Esimene tõeline äratundmine toimus 20 a tagasi läbi Luule Viilma raamatu “Ellujäämisõpetus” . See filosoofia on jäänud minuga siiani ning sellest on saanud igapäevane praktika – enda kuulamine, tunnetamine, emotsioonide vabastamine ja andestamine.

Olen jõudnud selgusele, et kõik suured õpetused ja filosoofiad peidavad endas üht ja sama tõde, seega võib öelda, et kõik on üks ja üks on kõiges.

Minu jaoks on alati oluline olnud ka füüsiline tasakaal. Nii nagu me hoiame oma kodu korras, on loomulik ju hoolitseda ka oma hinge kodu eest.

Kui 2009 a avastasin Kundalini jooga, paelus see kohe minu tähelepanu – kõik mida ma olin otsinud, oli ühes kohas olemas. Keha, meele ja hinge tasakaal.  2012 a Märtsist alustasin õpinguid Londoni Karam Kriya koolis ning tänaseks  oman KY rahvusvahelise õpetaja sterifikaati. Sealt edasi  juhendasin kundalini jooga tunde 6 aastat.

2017 aastal kevadel läbi avardavate kontaktide ja sügava sisemise tunnetuse jõudsin arusaamisele, et aeg on liikuda edasi. Sellest hetkest alates  jagan teiega Spiritjooga joogastiili, mille struktuur on loodud läbi minu enda tunnetuse  2017 a sügisest läbisin ka ka Yoga Alliance Yin jooga õpetaja kursuse 1 ja 2 taseme .

Spiritjooga joogastiil on spirituaalne praktika, kus on esikohal energiate tõstmine ning ühenduse loomine allikaga. Selleks kasutame funktsionaalse jooga abi.  Tunni esimeses pooles töötame keha puhastamisega ning selleks kasutame erinevaid yang tüüpi praktikaid koos hingamisega. Tõstame üles teemad, mis vajavad esile kerkimist. Tunni teises pooles laseme ülestulnud probleemidel minna, lubame meelel rahuneda ning vaikusesse vajuda. Lõdvestus toimub läbi Yin jooga tüüpi meridiaanide venituse, kus teadvustame kehas toimuvat läbi vaatluse ja märkamise.

Joogatunni lõpetab meditatsioon, kus loome ühenduse südamega ja kõrgema minaga ning naudime harmooniat ja tasakaalu.

Viin tunde läbi sisemist tunnet usaldades olles kanaliks puhtale õpetusele otse universumist! Igal nädala toon fookusesse uue teema ning sellest lähtuvalt loon ka joogatunni.

Mul on suur au jagada Sinuga seda hingelist tõde, milleni mina olen jõudnud oma vaimsel teel praegusel hetkel ning aidata  ka Sinul jõuda oma tõeni.
Armastust ja hingevalgust!

Katrin

ROMI CALM RETUUSID

Joogaõpetaja: Katrin Kivi

katrin.kivi.disain@gmail.com
5137511