facebook_pixel
Alates 50€ transport tasuta
  • en
  • et
Cart 0

UUS BOHO CHIC  – MIS STIIL SEE ON?  

Kas teadsid, et inspireeriva mustriga retuuse võid kanda tegelikult igal pool!  Uus Boho Chic elustiiliriietus ei ole enam nii üdini hipilik vaid  sisaldab endas kõrgtehnoloogilisi spordikangaid ja teadlikku loodussäästvat lähenemist.  Siin on ühendatud mugavus ja stiil!   Vaba ja  tuulest viidud  boho-vibe on muidugi omal kohal detailides ja ehetes. Uus Boho Chic ongi kaunis sümbioos vanast hipistiilist ja uuest sportlikust naisest.

KLIKKA TOOTEFOTOL JA LOE TOOTE KOHTA LÄHEMALT.  Spiritjooga kollektsioon on disainitud ja toodetud  Eestis.

_MG_4873v
_MG_6395
_MG_5039v

UUS BOHO CHIC still sobib ideaalselt olukorda, kus sa oled teinud ühe virgutava joogatunni ning peale seda tahaksid võtta kohvikus kosutava smuuti. STUUDIOST TÄNAVALE idee kannab endas multifunktsionaalsust.

Kui sa oled valinud välja lemmikretuusid ja topi, siis kombineeri neid mõnusa pika ja lehviva kudumiga või katkise teksatagiga, otsi juurde vanad puidust helmed, sulgedega kõrvakad ja lisa mõned ise meisterdatud väe-ehted. Juuksed keera sasitud krunni või lase tuules lehvima, jalga pista mõnusalt sissekantud tennised või suvesaapad. Ära unusta naeratus ja oledki valmis lendama!

KLIKKA TOOTEFOTOL JA LOE TOOTE KOHTA LÄHEMALT.  Spiritjooga kollektsioon on disainitud ja toodetud  Eestis.

_MG_5079v
_MG_4961v
_MG_5176v