facebook_pixel
Alates 50€ transport tasuta
  • en
  • et
Cart 0

Spiritjooga – joogariided, mis inspireerivad. Loodud armastusega Eestis.

Spirit on hing,  sõna ” jooga”  aga tuleneb sanskritikeelsest sõnas ” ühendus”.  Spiritjooga ühendabki endas erinevaid kooslusi:  jooga ja disain,  liikumine ja lõdvestus, mugavus ja ilu.

Olen tegutsenud moedisainerina üle 20 aasta ning joogaõpetajana 7 aastat. Nende kahe kire ühendamisel tekkiski Spiritjooga bränd. Olles ise joogaõpetaja, tean suurepäraselt, millistes rõivastes end joogatunnis mugavalt tunda. Ja mitte ainult – kandes hoolega valitud rõivaid, võid muuta joogatunni eriliseks pühaks tegevuseks, kus Sinu sisemine sära saab kindlasti äratatud!

 

Spiritjooga on Eesti joogariiete bränd, mis ühendab põneva disaini ja kvaliteetsed materjalid. Spiritjooga näitab sulle, et funktsionaalne ja mugav riietus saab olla samal ajal kaunis ja atraktiivne. Jooga on elustiil, nii on ka Spiritjooga rõivastega. Sa võid kulgeda joogatunnist  ja  gongi-kontserdilt ekstaatilissse tantsu ning vahepeal hüpata mõnusasse kohvikusse– kõike Spiritjooga rõivastes, mille disain on multifunktsionaalne ning kannab endas motot:  stuudiost tänavale!

Spiritjooga kollektsioon on toodetud armastusega siinsamas Eestis. Kangaste valik on võimalikult ökoloogiline, kasutame nii “recycling” kõrgtehnoloogilisi spordikangaid kui ka orgaanilist puuvilla. Kõigil kangastel on ka  ÖKO-TEX sertifikaati.

Kõik mustrid trükitakse keemiavabade värvidega käistööna Eestis. Niisamuti on ka retuuside mustrid nullist meie enda kavandatud ning energeetilise väega – sellist kangamustrit sa mujalt maailmast ei leia 🙂

Hoiame pilku ka joogarõivaste trendidel üle maalima, et Sulle pakkuda põnevamaid disaine, võimsama väega mustreid, parimaid tehnilisi lahendusi ning võimalikult väikest ökoloogilist jalajälge.

 

Meiega koos oled alati inspireeritud!

 

Soovin Sulle põnevat ühendust!

Spiritjooga looja ja disainer Katrin Kivi

Katrin Kivi